EWPOL je dynamicky se rozvíjející, moderní a nezávislou firmou zabývající se obchodem a přepravou. Specializujeme se na obchodování uhelnými produkty (kamenné uhlí, hnědé uhlí, koks, biomasa). Po nějaké době jsme rozšířili svou činnost o přepravu.

EWPOL

Přeprava

Zabýváme se silniční přepravou na vnitrostátních a mezinárodních linkách.

Spedice

Díky našim zkušenostem v sektoru přepravy zajišťujeme optimální logistická řešení a zaručujeme kvalitu poskytovaných služeb.


Služby

Balení

Zboží prodáváme jak volně ložené tak i balené. Na přání zákazníka je zboží baleno do pytlů 15 až 50kg a BIG BAGŮ.

Vykládka/Skladování

Máme možnost vykládky vlaků na vlečce Strzelce Opolskie. Možnost skladování vznikla díky novému místu, které má velké možnosti pro uskladnění velkého množství tun sypkého zboží, a to na vybetonovaném místě pod plachtou nebo v hale.

Prosévání

Další službou, kterou rovněž poskytujeme, je prosévaní profesionální trojúrovňovou prosévačkou se zpracováním 150 až 200 t/h. Naše zařízení umožňuje rovněž drcení a třídění.

Vážení

Máme k dispozici váhu do 60 tun, což nám umožňuje navíc rozšířit činnost o vážení osobních vozidel, dodávek a nákladních vozidel.

Palivo

Dodáváme vysoce kvalitní palivo za konkurenční ceny. Provádíme zásobování, od individuálních odběratelů po různé firmy nebo instituce.

Uhlí
Koks
Energetický prach
Ekohrášek
Biomasy

Galerie